OnderhoudNL Opleidingen - Schildersvakopleiding Hengelo

CONTACTGEGEVENS

Schildersvakopleiding Hengelo
Lansinkesweg 28a
7553 AE  HENGELO
 
T 074 - 291 13 55
E hengelo@schildersvakopleiding.nl


OPEN DAGEN

Donderdag 22 november 2018 van 18.30 tot 21.00 uur
Vrijdag 25 januari 2019 van 14.00 tot 20.00 uur
Zaterdag 26 januari 2019 van 10.00 tot 14.00 uur
Zaterdag 16 maart 2019 van 10.00 tot 14.00 uur
Dinsdag 18 juni 2019 van 19.00 tot 21.00 uur 

MEDEWERKERS

A. (Bert) Hooijsma
Directeur
074 - 291 13 55
b.hooijsma@schildersvakopleiding.nl

B. (Berthold) Tijhuis
Instructeur Coördinator
074 - 291 13 55 
b.tijhuis@schildersvakopleiding.nl 

E. (Erik) Velers
Instructeur
074 - 291 13 55 
e.velers@schildersvakopleiding.nl 

M. (Myrthe) Coenradie
Secretarieel management assistent
074 - 291 13 55
m.coenradie@schildersvakopleiding.nl

E. (Elke) Floot
Administratie
024 - 890 40 67 
e.floot@schildersvakopleiding.nl