OnderhoudNL Opleidingen - Schildersvakopleiding Hengelo

CONTACTGEGEVENS

Schildersvakopleiding Hengelo
Lansinkesweg 30
7553 AE  HENGELO
 
Locatie:
Bouwgilde Rijssen
Reggesingel 52
7461 AK  RIJSSEN
 
T 074 - 291 13 55
E hengelo@schildersvakopleiding.nl


OPEN DAGEN

Donderdag 22 november 2018 van 18.30 tot 21.00 uur 

MEDEWERKERS

A. (Bert) Hooijsma
Directeur
074 - 291 13 55
b.hooijsma@schildersvakopleiding.nl

B. (Berthold) Tijhuis
Instructeur Coördinator
074 - 291 13 55 
b.tijhuis@schildersvakopleiding.nl 

E. (Erik) Velers
Instructeur
074 - 291 13 55 
e.velers@schildersvakopleiding.nl 

M. (Myrthe) Coenradie
Secretarieel management assistent
074 - 291 13 55
m.coenradie@schildersvakopleiding.nl

E. (Elke) Floot
Administratie
024 - 890 40 67 
e.floot@schildersvakopleiding.nl