OnderhoudNL Opleidingen - Alle opleidingslocaties

De Schildersvakopleidingen werken samen in de sector Opleidingen van de ondernemersorganisatie OnderhoudNL.

Schildersvakopleiding Amersfoort
Hardwareweg 15
3821 BL Amersfoort
0345 - 577 725 (kies 3)
amersfoort@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildervakopleiding Assen
Aziëweg 2
9407 TG Assen
0592 - 26 60 66
assen@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Breda
Biesdonkweg 31
4826 KS  BREDA
013 - 583 77 20
breda@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Den Haag, Leiden en Gouda
Visseringlaan 16
2288 ER  RIJSWIJK
070-3883150
denhaagleidengouda@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Den Haag-Leiden-Gouda, vestiging Katwijk
Sandtlaan 36
2223 GG  KATWIJK
070 - 388 31 50
denhaagleidengouda@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Dordrecht
M.H. Trompweg 229A
3317 BS  DORDRECHT
0345 - 577 725 (kies 1)
dordrecht@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Friesland
Anne Wadmanwei 2
8914 BD  LEEUWARDEN
058 - 288 51 78
friesland@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Geldermalsen
Poppenbouwing 3a
4191 NZ  GELDERMALSEN
0345 - 577 725 (kies 2)
geldermalsen@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Noord-Holland Vestiging Heerhugowaard
W.M. Dudokweg 66
1703 DC  HEERHUGOWAARD
072 - 576 30 30
noord-holland@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Noord-Holland Vestiging Zaandam
Jufferstraat 3
1508 GE Zaandam
075 - 617 68 77
zaandam@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Hengelo
Lansinkesweg 30
7553 AE  HENGELO
074 - 291 13 55
hengelo@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Hoofddorp
Hoofdweg 862
2132 MC HOOFDDORP
info@deschildersvakschool.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Limburg
Beekstraat 54
6001 GJ  Weert
0475 - 32 26 00
limburg@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Midden-Nederland
Utrechthaven 13
3430 BN Nieuwegein
030 - 608 15 33
middennederland@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Peelland
Goorsedijk 6
5731 PC  Mierlo
0492 - 66 55 05
peelland@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Nijmegen
Heyendaalseweg 98
6525 EE Nijmegen
024 - 645 64 90
nijmegen@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Nuenen
Spegelt 56
5674 CD Nuenen
040 - 290 70 50
nuenen@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Rosmalen
Meester Vriensstraat 2
5246 JS Rosmalen
073 - 645 80 05
rosmalen@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Rotterdam
Drutenstraat 2
3087 CC Rotterdam
010 - 245 08 60
rotterdam@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Tilburg
Stappegoorweg 190
5022 DL Tilburg
013 - 583 77 20
tilburg@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Zuid-West
Industriestraat 10
4462 EZ Goes
0113-228076
zuid-west@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Zutphen
Dreef 8a
7202 AG Zutphen
088 - 003 16 00
zutphen@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

Schildersvakopleiding Zwolle
Mozartlaan 15
8031 AA Zwolle
038-422 87 10
zwolle@schildersvakopleiding.nl

Routebeschrijving

Meer info

MBO Vakscholen

Sint Lucas Boxtel
Burgakker 17 
5281 CH  Boxtel
T 0411 - 67 22 70
Routebeschrijving

Website

Nimeto Utrecht
Smijerslaan 2
3572 LP Utrecht
T 030 271 46 24
Routebeschrijving

Website

Cibap Zwolle
Nijverheidsstraat 11
8031 DZ  Zwolle
T 038-454 69 44
Routebeschrijving

Website